Image Alt

O Nas

O NAS

Studio Odchudzania Fizjoterapii i Treningu to miejsce, w którym zrealizujesz swój cel. Cel ustalimy razem, pokażemy jakimi drogami możesz go realizować. Nasz zespół to ludzie, którzy wierzą, że życiowa energia bierze się ze sprawnego ciała i prawidłowego sposobu odżywiania. Dlatego właśnie w naszym studio trening, fizjoterapia i dieta przenikają się, tworząc idealny model współpracy z podopiecznymi. Chcemy inspirować do zmian oraz motywować w dążeniu do ich realizacji. Nasz zasób wiedzy i doświadczenia, na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

Chwaliszewo to piękna okolica w centrum Poznania w dzielnicy Stare Miasto. Dzięki postępującej rewitalizacji Poznańska Wenecja to obecnie jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście. Łatwo odnaleźć tu swoje miejsce i poczuć harmonię między tętniącym energią sercem miasta, dynamicznym centrum biznesowym a przytulną przestrzenią do aktywności fizycznej. Amatorzy biegania i fitnessu na świeżym powietrzu docenią zalety nadrzecznego bulwaru. Nasze Studio położone tuż nad brzegiem Warty, z pięknym widokiem na Ostrów Tumski, zapewnia szerokie możliwości treningu nad wodą, w otoczeniu zieleni. Warto dodać, że z Chwaliszewa można w zaledwie 8 minut dojść na oddalony o 600 m poznański Stary Rynek – pełen gwarnych restauracji, kawiarni, klubów muzycznych, sklepów, zabytków i obiektów kulturalnych.

CTZ MIELNO – wypoczynek nad morzem

Poznaj naszą drugą lokalizację. Centrum Treningu Zdrowotnego w Mielnie to miejsce, które powstało z myślą o łączeniu aktywnego stylu życia z regeneracją w pięknej scenerii nad polskim morzem. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, przestronne wnętrza urządzone z niebywałym smakiem. Idealna lokalizacja pozwala by w pełni cieszyć się nadmorskimi urokami. Pobyt w naszym centrum to coś więcej niż tylko wypoczynek. Apartamenty nad Bałtykiem oraz strefa fitness zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku. Dzięki bogatej ofercie, na miejscu dostaniesz wszystko czego potrzebujesz. Od nowoczesnej formy treningu EMS po relaksacyjny masaż.

nasza kadra

Poznaj nasz zespół stworzony z najlepszych specjalistów w Poznaniu.

artur ryczek

trener personalny

Artur Ryczek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener personalny, który w swojej pracy pomaga podopiecznym w poznaniu zasad zdrowego i świadomego ruchu, rozwija ich sprawność pod względem siły, gibkości i koordynacji. Pomógł już wielu ćwiczącym w odzyskaniu sprawności po kontuzjach oraz poradzeniu sobie z bólami barków, pleców, kolan czy stóp. 

Poza pracą w roli trenera personalnego realizuje się też w roli trenera przygotowania motorycznego w sekcji piłki nożnej w klubie Warta Poznań, z którym współpracuje od paru lat. Ponadto z pasji do sportu poza piłką nożną rozwija także możliwości fizyczne osób uprawiających sport wyczynowo. Jest pewne, że ćwicząc z Arturem osiągniesz zamierzony cel odzyskasz pełną sprawność i zaczniesz się lepiej czuć we własnym ciele.

Zapraszamy do Artura na treningi indywidualne oraz zajęcia grupowe!

Patryk Malinowski

trener personalny

Patryk jest certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem siłowni, który sam trenuje od kilkunastu lat. Obecnie pomaga innym osiągać ambitne cele i dbać o zdrowie. W wolnym czasie lubi ekstremalne sportowe wyzwania i adrenalinę.

Liczne przemiany sylwetkowe jego podopiecznych pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli chcesz zrzucić zbędną tkankę tłuszczową, zwiększyć ilość masy mięśniowej, czy poprawić swoją sprawność i kondycję

Zapraszamy na treningi z Patrykiem.

Piotr Filipiak

TP & masażysta

Piotr jest absolwentem Wielkopolskiej Szkoły Medycznej na kierunku technik masażysta. Student trzeciego roku fizjoterapii w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Trener personalny z kilkuletnim doświadczeniem.

Sympatyk treningu z wolnymi ciężarami, w przeszłości uprawiający trójbój siłowy i boks. Wykorzystuje wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki i treningu funkcjonalnego w celu nauki poprawnych wzorców ruchowych, korekty wad postawy i minimalizacji dolegliwości bólowych związanych z dysfunkcjami narządu ruchu.

Zapraszamy do Piotra na treningi personalne oraz masaże.

krzysztof nowak

trener personalny

Krzysztof Nowak jest absolwentem dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS. Dietetyk sportowy i kliniczny ponadto trener personalny z doświadczeniem. W swoim dorobku ma dziesiątki godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz niemal sto publikacji dietetycznych i sportowych. W życiu pokonał otyłość, a z chęci pomocy innym odkrył pasję do zdrowego trybu życia. 

Napędza go świadomość, że praca dietetyka i trenera to ciągły rozwój. Każdego roku uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. W wolnym czasie natomiast odnajduje równowagę między treningami siłowymi, wielogodzinnymi biegami i wyprawami rowerowymi, a na koniec wycisza się przy jodze i medytacji.

Zapraszamy do Krzyśka na konsultacje dietetyczne i treningi personalne.

joanna mrugas

masażystka

Joanna jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego na kierunkach technik masażysta, technik elektroradiologii oraz technik usług kosmetycznych: specjalizacja zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarz – szyja – dekolt. Interesuję się zabiegami na ciało i twarz, które korzystanie wpływają na wygląd skóry a także poprawiają samopoczucie. 

Odpowiednio wykonany zabieg przynosi ulgę zmęczonym mięśniom a relaksująca muzyka i ciepłe światło świec pozwala odprężyć się psychicznie. Pomaga to w rozładowaniu stresu towarzyszącego w codziennym życiu. Dla Joanny zabiegi na ciało i twarz to nie tylko praca ale i pasja, którą lubi i chce rozwijać.

Zapraszamy do Joanny na zabiegi pielęgnacyjne i masaże.

magda wrońska

fizjoteraputka

Magdalena jest magistrem fizjoterapii ze specjalizacją fizjoterapii w sporcie uzyskanym
na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W swojej pracy wykorzystuje
najnowsze techniki usprawniające mięśnie, stawy oraz odblokowywujące powięź. Celem
jej terapii zawsze jest przywrócenie funkcji danej partii ciała, zmniejszenie dolegliwości
bólowych oraz powrót do normalnego funkcjonowania. Magda ma doświadczenia w
pracy ze sportowcami. Ponadto sama trenowała lekkoatletykę. Doświadczenie jakie
zdobyła pozwala jej idealne zrozumieć każdego pacjenta a w szczególności sportowca z
kontuzją, który szybko chce wrócić do pełnej sprawności. Techniki jakie wykorzystuje to:
terapia manualna, masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych, masaż
funkcjonalny, izometryczny, sportowy oraz trening medyczny.
Zapraszamy do Magdy na konsultacje fizjoterapeutyczne oraz masaże.

amelia chmielewska

trener personalny

Amelia jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne. 

Jest instruktorem fitness, kulturystyki, spinningu, żeglarstwa i narciarstwa. Certyfikowanym trenerem personalnym i licencjonowanym trenerem piłki ręcznej z wieloletnim stażem. 

Pasja do piłki ręcznej to nie tylko praca trenera, Amelia jest piłkarką ręczną z wieloletnim doświadczeniem, wychowanką Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Sport to jej pasja i praca. Z branżą fitness związana od 2007 roku. Doświadczenie i rozwój zawodowy, poza areną klubów fitness, zapewnia jej praca w klubie sportowym, sekcji kobiecej piłki ręcznej. 

Rozwija się i doskonali swoją wiedzę oraz umiejętności zarówno jako trener, instruktor, manager a także nauczyciel akademicki. To wszystko pozwala jej na wszechstronne i maksymalnie zindywidualizowane podejście do klienta, doskonała metoda w motywowaniu ich do pracy nad sobą i poprawy sprawności. 

Trening pod okiem Amelii to dobra zabawa i efekt przyjemnego zmęczenia wysiłkiem fizycznym.

agnieszka remisz

fizjoterapeutka

Agnieszka jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Poznań: Fizjoterapii oraz Wychowania Fizycznego. Specjalizuje się w terapii manualnej wykorzystującej techniki wpływające na powięź, mięśnie i stawy. Celem tych technik jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania ciała, uśmierzenie bólu oraz zmniejszenie dolegliwości towarzyszących pojawiającym się dysfunkcjom. Ma doświadczenie w pracy jako hipoterapeutka – rozwija możliwości ruchowe swoich pacjentów oraz mobilizuje ich do spontanicznej aktywności fizycznej. 

Ponadto trenowała akrobatykę sportową, docierając do poziomu klasy mistrzowskiej. Doświadczenie jakie zdobyła w tym czasie, umożliwia jej skuteczne nauczanie umiejętności gimnastycznych i świadomości ciała zarówno osób z niepełnosprawnością, dzieci, dorosłych jak i sportowców innych dyscyplin. 

Stosowane techniki w fizjoterapii: FDM – Fascial Distortion Model – leczenie zaburzeń układu mięśniowo – szkieletowego technikami powięziowymi; terapia manualna; kinesiology taping – plastrowanie dynamiczne; powięziowy masaż głęboki; terapia punktów spustowych; elementy treningu funkcjonalnego; relaksacja poizometryczna; masaż funkcjonalny

Zapraszamy do Agnieszki na konsultacje fizjoterapeutyczne i masaże.

martyna gibes

fizjoterapeutka

Martyna jest absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Podstawą jej indywidualnej pracy z klientem jest system Terapii Manualnej Holistycznej, który uzupełnia licznymi technikami tkanek miękkich i powięzi.
Za pomocą Terapii Manualnej Holistycznej oraz różnych technik pracy z tkankami miękkimi dopasowuje narzędzia pracy do stanu pacjentów. 

Pomoże m.in. w bólach kręgosłupa, głowy i szyi w tym w migrenach, bólach bioder, kolan czy stóp bez przyczyn organicznych, bólach narządów wewnętrznych brzucha, bólach stawów, problemach ginekologicznych (po cesarskim cięciu, nietrzymaniu moczu, bolesnych miesiączkach itp.), z blizną pooperacyjną (ok. 6 tyg. po zabiegu), w doborze codziennych ćwiczeń rozciągających i ćwiczeniach indywidualnych. Martyna zajmuje się również rehabilitacją kobiet po operacjach związanych z leczeniem raka piersi.


Z myślą o swoich pacjentach, nieustannie doskonali swój warsztat. Bierze udział w szkoleniach oraz kursach podnoszących jej kwalifikacje. Jest założycielką Fizjoterapii w Punkt – gabinetu fizjoterapii, masażu i terapii manualnej.

Zapraszamy do Martyny na konsultacje fizjoterapeutyczne i masaże.

polub nas na facebooku
obserwuj nas na instagamie