LOGO SOFIT

#1 Studio treningowe w poznaniu oferuje trening personalny ze zniżką -90%!

O nas

Studio Odchudzania Fizjoterapii i Treningu to miejsce, w którym zrealizujesz swój cel. Cel ustalimy razem, pokażemy jakimi drogami możesz go realizować. Nasz zespół to ludzie, którzy wierzą, że życiowa energia bierze się ze sprawnego ciała i prawidłowego sposobu odżywiania. Dlatego właśnie w naszym studio trening, fizjoterapia i dieta przenikają się, tworząc idealny model współpracy z podopiecznymi. Chcemy inspirować do zmian oraz motywować w dążeniu do ich realizacji. Nasz zasób wiedzy i doświadczenia, na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

CO OTRZYMUJESZ W CENIE 30 zł?

LUB...

* Jedna osoba może skorzystać z jednego treningu w promocji

REGULARNA CENA: 300 zł
DZISIEJSZA CENA: 30 zł

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWNE PYTANIA

Treningi odbywają się w prywatnym studio treningu personalnego Sofit Studio w Poznaniu na ul. Tylne Chwaliszewo 25

Aby zapisać się na trening próbny za 30 zł, kliknij jeden z przycisków które widzisz na tej stronie. Następnie wypełnij niezbędne informacje, oraz dokonaj płatności dogodną dla Ciebie formą (BLIK, płatność z Twojego banku, Przelew). Po opłaceniu treningu próbnego skontaktuj się z nami na numer telefonu +48 514 582 590, aby wybrać dogodny dla siebie termin. Do zobaczenia!

 

Trening EMS to innowacyjna metoda treningowa z wykorzystaniem elektrostymulacji. Dzięki specjalnej maszynie która wysyła impulsy elektryczne do mięśni (o bardzo niskim natężeniu, jednak wystarczającym aby mięśnie skutecznie pracowały) możemy zaangażować do pracy całe ciało dużo skuteczniej niż za pomocą tradycyjnego treningu. Badania pokazały, że 20 minutowy trening metodą EMS może zastąpić 60 minut regularnego wysiłku. Dodatkowo nie obciąża on stawów jak klasyczny trening, dzięki czemu jest on zalecany osobom starszym oraz narażonym na kontuzje. Regulacja natężenia prądu wysyłanego do mięśni sprawia, że trening ten mogą wykonywać zarówno osoby początkujące, jak i średniozaawansowane oraz zaawansowane.

Na pierwszym treningu przeprowadzimy z Tobą wywiad, na podstawie którego ustalimy plan działania. Następnym etapem jest rozgrzewka, która jest niezbędna do bezpiecznego treningu. Następnie na podstawie tego co chciałbyś/chciałabyś osiągnąć nasz specjalista dobierze dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia. Nie jesteś typem sportowca? Boisz się że sobie nie dasz rady? Nie martw się! Doskonale wiemy jakie ćwiczenia dobrać, abyś sobie z nimi poradził/poradziła 🙂 W końcu na tym polega trening personalny EMS!

Specjalistyczną odzież do treningu oraz wodę otrzymasz od nas w cenie pakietu, dlatego na trening musisz zabrać jedynie obuwie sportowe.

Od dnia zakupu masz 30 dni, aby skorzystać z treningu w promocji.

Możesz zwrócić zakupiony trening bez podawania przyczyny w przeciągu 14 dni (o ile nie umówiłeś/aś się jeszcze na niego po zakupie)

5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
OPINIE

Małgorzata

Bardzo wysoka jakość usług, profesjonalne podejście do podopiecznych i szybkie efekty. Duża wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób. Bardzo rzetelnie prowadzone treningi. Czas maksymalnie poświęcany na ćwiczenia. Polecam.

Weronika

Sofit Studio ma najlepszych trenerów którzy łączą pasje i ogromna wiedzę. Efekty widoczne już po 1 miesiącu treningów, pozdrawiam serdecznie❤️

AGATA

Trenuję w Sofit od kilku tygodni i szczerze polecam! Na każdy trening, pomimo zmęczenia po pracy, pędzę w bananem na twarzy. Mój trener daje wycisk, ale idealnie dostosowuje trening do moich możliwości. Godzina treningu mija nie wiadomo kiedy- nie ma gadania, jest praca, koncentracja a po treningu mega moc 💪 Polecam!

OLA

Polecam trenera Artura w Sofit Studio! To najlepszy trener personalny z jakim miałam okazje współpracować. Jego wiedza na temat treningu siłowego jest ogromna, śmiało mogę powiedzieć ze Artur jest Einsteinem branży fitness. Do każdego treningu Artur podchodzi z uśmiechem i jest zawsze dobrze przygotowany, widać, że pomoc ludziom w osiągnieciu wyznaczonych celów to jego pasja. powołanie.

MICHAŁ

Do Sofit Studio przyszedłem z konkretnym celem.

Cel mojego treningu to wzmocnienie mięśni w celu odciążenia kręgosłupa. 

Po pierwszej konsultacji od razu został mi przydzielony trener który doskonale wiedział jak mi pomóc w osiągnięciu założonego celu. Po pół roku widzę zdecydowaną poprawę.

Zdecydowanie polecam.

PIOTR


Trenując w Sofit Studio wiele się nauczyłem, a to dopiero kilka tygodni współpracy i już czuję i widzę wyraźny postęp. Nie mogę się doczekać dalszych efektów.
Jeśli szukasz trenera, który potrafi zaangażować podczas każdego treningu to polecam Sofit, bardzo profesjonalna kadra trenerów i fizoterapeutów, którą z czystym sumieniem mogę polecić.

gdzie mieści się nasze studio?

*Jedna osoba może skorzystać z jednego treningu w promocji

GALERIA