Image Alt

Innowacyjny Trening EMS

trening ems

To nic innego jak elektrostymulacja mięśni, EMS – (z ang. Electrical Muscle Stimulation) to nowoczesna forma treningu stosowana w sporcie oraz fizjoterapii pozwalająca na osiągnięcie rezultatu porównywalnego do osiąganego po serii intensywnych ćwiczeń na siłowni – skierowana do osób, które nie chcą lub nie mogą z przyczyn zdrowotnych ćwiczyć w tradycyjny sposób. Trening EMS odbywa się w specjalnym stroju. Podczas treningu stymulowane są wszystkie parte mięśni jednocześnie.

trening ems dla par

Trening EMS odbywa się w specjalnym stroju wyposażonym w elektrody podające impulsy, które powodują skurcz mięśni. Podczas treningu stymulowane są wszystkie parte mięśni jednocześnie. Dzięki innowacyjnemu sprzętowi trening EMS można wykonywać w parze. Trening we dwoje jest nie tylko przyjemnym sposobem na wspólne spędzanie czasu, ale także jest efektywną formą aktywności, która zbliża do siebie ludzi i buduje więzi. Może warto więc połączyć przyjemne z pożytecznym i spróbować razem chodzić na treningi. Wspólna aktywność fizyczna jest zdecydowanie bardziej motywująca niż uprawianie sportu w pojedynkę.

trening personalny

Praca oko w oko z trenerem personalnym. Nic nie umknie naszej uwadze. Najbardziej skuteczny i najszybszy sposób osiągnięcia celu, niezależnie od tego czy celem tym będzie sprawność fizyczna, zmiana sylwetki, wynik sportowy czy pozbycie się bólu. Każdy cykl treningów rozpoczyna się od indywidualnego zdefiniowania celu i ustalenia planu treningowego. Może okazać się, że współpraca z fizjoterapeutą lub/i dietetykiem okaże się niezbędna. Zapewniamy kompleksową obsługę.

trening medyczny

Trening medyczny określa i diagnozuje dysfunkcje ruchowe oraz optymalizuje ich działanie. To dobre rozwiązanie dla osób uprawiających sport, także amatorsko. Trener medyczny nie tylko przywróci sprawność zastanych stawów czy uwzględni ograniczenia wynikające np. z wcześniejszych kontuzji albo indywidualnej budowy ciała, ale przede wszystkim nauczy właściwego traktowania ciała, co pozwoli stale odczuwać satysfakcję z aktywnego uprawiania sportu i uzyskiwać coraz lepsze wyniki.

zalety elektrostymulacji

Trening trwa jedynie 30 minut, a daje efekty porównywalne 2 godzinnym ćwiczeniom na siłowni!

Wystarczą jedynie 2 treningi w tygodniu po 30 minut i zdrowe odżywianie

Trening EMS bardzo dobrze wzmacnia mięśnie i stawy, dzięki czemu, zapobiega ewentualnym kontuzjom

Benefits

Podczas treningu pracuje nawet 350 mięśni jednocześnie!

Trening dzięki swojej wyjątkowej formie odbywa się bez poczucia fizycznego zmęczenia

Trening EMS pomaga również w lepszym krążeniu, a za tym idzie, zapobiega ewentualnym zawałom

Benefits

idealny dla ciebie

Lubisz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Treningi EMS są właśnie dla Ciebie! Dzięki zaawansowanej technologii, mamy szeroką możliwość dostosowania intensywności i rodzaju treningu do danej osoby. Właśnie dlatego trening EMS jest dla wszystkich bez względu na wiek. Niezależenie od tego czy dopiero zaczynasz, czy masz już duże doświadczenie. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze!

0
czas treningu
0
stymulacja mięśni
0
efekty

innowacyjny trening EMS

Poznaj nowoczesną metodę treningową EMS elektrostymulacji mięśni.

masaże i kosmetyka

Zadbaj o swoje dobre samopoczucie korzystając z masaży relaksacyjnych i zabiegów na twarz.

dietetyka

Popraw kondycję skóry korzystając z zabiegów.

fizjoterapia

Zwalcz dolegliwości bólowe, korzystając z konsultacji u fizjoterapeuty.

masz pytanie?

Świetnie! Napisz do nas wiadomość, a my wkrótce odezwiemy się do Ciebie z odpowiedzią!

ul. Tylne Chwaliszewo 25,

61-103 Poznań

tel. +48 514 582 590

sofitbiuro@gmail.com

ASK
WASZE OPINIE

Male studio ale znajdziesz tu prawie wszystko. Dobra porada i personel.

Jakub B.

Profesjonalna, bardzo sympatyczna obsługa, luksusowe wnętrze. Poświęcono mi dużo uwagi, a zabiegi dopasowane były indywidualnie do schorzeń. Uczęszczałam pół roku, co dało ogromny postęp ruchowy. EMS 2x w tyg, posłużyło jako świetne narzędzie do wzmocnienia mięśni, pozbycia się przykurczy, a przede wszystkim bólu w odcinku szyjnym i lędźwiowym. Mogłam ruszyć na siłownię i fitness, z mięśniami przygotowanymi do większego wysiłku.

Katarzyna W.

Polecam trening EMS, oszczędność czasu i szybkie efekty!

Ewa M.

Polecam treningi EMS jako świetny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów dla osób zapracowanych tak samo jak ja 🙂 Polecam!

Katarzyna Z.
  • Woman