TRENING

SOFiT Studio to miejsce oparte na zintegrowanym podejściu do klienta. Dlatego właśnie w naszym studiu trening, fizjoterapia i dieta przenikają się, tworząc idealny model współpracy z podopiecznymi. Chcemy inspirować do zmian oraz motywować w dążeniu do ich realizacji.

TRENING PERSONALNY

Praca oko w oko z trenerem personalnym. Nic nie umknie naszej uwadze. Najbardziej skuteczny i najszybszy sposób osiągnięcia celu, niezależnie od tego czy celem tym będzie sprawność fizyczna, zmiana sylwetki, wynik sportowy czy pozbycie się bólu. Każdy cykl treningów rozpoczyna się od indywidualnego zdefiniowania celu i ustalenia planu treningowego. Może okazać się, że współpraca z fizjoterapeutą lub/i dietetykiem okaże się niezbędna. Zapewniamy kompleksową obsługę.

TRENING GRUPOWY

Praca w grupie to ogrom zróżnicowania, wspólnej zabawy i wzajemnej motywacji. SOFiT Studio to społeczność osób, dla których ruch jest nieodłączną częścią aktywnego stylu życia. Nasze zajęcia prowadzone są maksymalnie w sześcioosobowych grupach pod okiem doświadczonego trenera. Treningi o stopniu zaawansowania dobranym do potrzeb grupy. Oferta dostosowana jest do potrzeb klientów studia. Dołącz do nas już dziś.

© 2021 Sofit Studio
Created by E-surf