Martyna Gibes

Martyna_Gibes_thumbAbsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Podstawą jej indywidualnej pracy z klientem jest system Terapii Manualnej Holistycznej, który uzupełnia licznymi technikami tkanek miękkich i powięzi. Pierwsze spotkanie z Martyną to wywiad, podczas którego diagnozowany jest problem i jego przyczyny (zabierz ze sobą aktualne, dostępne wyniki badań). Na jego podstawie powstaje plan indywidualnej terapii.

Za pomocą Terapii Manualnej Holistycznej oraz różnych technik pracy z tkankami miękkimi dopasowuje narzędzia pracy do stanu pacjentów. Pomoże m.in. w bólach kręgosłupa, bólach głowy i szyi w tym w migrenach, bólach bioder, kolan czy stóp bez przyczyn organicznych, bólach narządów wewnętrznych brzucha (po diagnostyce lekarskiej), bólach stawów i kończyn, problemach ginekologicznych (po cesarskim cięciu, nietrzymaniu moczu, bolesnych miesiączkach, bólach krocza itp.), przeciążeniach wywołanych siedzącą pracą czy stresem, w pracy z blizną pooperacyjną (ok. 6 tyg. po zabiegu), w doborze codziennych ćwiczeń rozciągających i ćwiczeniach indywidualnych

Martyna zajmuje się równie rehabilitacją kobiet po operacjach związanych z leczeniem raka piersi.

Z myślą o swoich pacjentach, nieustannie doskonali swój warsztat. Poza ukończeniem Akademii Wychowania Fizycznego bierze udział w szkoleniach oraz kursach podnoszących jej kwalifikacje.

Założycielka Fizjoterapii w Pukt – gabinetu fizjoterapii, masażu i terapii manualnej.

Motto: „Ciało wyznacza i wybiera kierunek, za którym podążając możemy osiągnąć wspólny sukces w drodze ku zdrowiu”.

© 2020 Sofit Studio
Created by E-surf