Martyna Gibes

Martyna_Gibes_thumbMartyna jest absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Podstawą jej indywidualnej pracy z klientem jest system Terapii Manualnej Holistycznej, który uzupełnia licznymi technikami tkanek miękkich i powięzi.
Za pomocą Terapii Manualnej Holistycznej oraz różnych technik pracy z tkankami miękkimi dopasowuje narzędzia pracy do stanu pacjentów. Pomoże m.in. w bólach kręgosłupa, głowy i szyi w tym w migrenach, bólach bioder, kolan czy stóp bez przyczyn organicznych, bólach narządów wewnętrznych brzucha, bólach stawów, problemach ginekologicznych (po cesarskim cięciu, nietrzymaniu moczu, bolesnych miesiączkach itp.), z blizną pooperacyjną (ok. 6 tyg. po zabiegu), w doborze codziennych ćwiczeń rozciągających i ćwiczeniach indywidualnych. Martyna zajmuje się również rehabilitacją kobiet po operacjach związanych z leczeniem raka piersi.
Z myślą o swoich pacjentach, nieustannie doskonali swój warsztat. Bierze udział w szkoleniach oraz kursach podnoszących jej kwalifikacje. Jest założycielką Fizjoterapii w Punkt – gabinetu fizjoterapii, masażu i terapii manualnej.

Zapraszamy do Martyny na konsultacje fizjoterapeutyczne i masaże.

© 2021 Sofit Studio
Created by E-surf