Jadwiga Jędrzejewska

Jadwiga_Jedrzejewska_thumbInstruktorka zajęć grupowych (PFI Basic Instructor), instruktorka kulturystyki i sportów siłowych. Specjalizuje się w zajęciach trickboard, zdrowy kręgosłup, organic flow. Studentka Wychowania Fizycznego na poznańskim AWF-ie, specjalizacja grupy dyspozycyjne i gimnastyka korekcyjną.

8 lat trenowała biegi długodystansowe, od 6 lat trenuje capoeire, oprócz tego fascynuje ją trening funkcjonalny na trickach, trening z wolnymi ciężarami oraz crossfit. We wszystkich tych dziedzinach cały czas doskonali swoje umiejętności.

Jest niepoprawną optymistką, której nie brakuje energii do uprawiania sportu i pracy. Cały czas szuka nowych inspiracji treningowych i form ruchu. W wolnym czasie gotuje, słucha i tworzy muzykę oraz…. trenuje, z tego co wiemy kiedy tylko może i tak ciężko jak tylko potrafi.

To praca z ludźmi, motywuje ją do nieustannej pracy nad sobą. Współpraca z Jadwigą to nieskończone ilości spalonych kalorii, nieustanna porcja motywacji, nieustannie pobudzane pokłady endorfin, gwarancja satysfakcji z małych i dużych sukcesów. Jeżeli jeszcze się zastanawiacie to pamiętajcie, że każdy dzień jest dobry, aby zacząć pracę nad sobą, aby poczuć radość płynącą z ruchu i stawać się lepszymi wersjami siebie nie dla kogoś, ale dla samych siebie

Motto Jadwigi to słowa mestre Postinha „Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci; jedynymi, którzy nie powinni jej trenować są ci, którzy nie chcą.”

© 2020 Sofit Studio
Created by E-surf