Amelia Chmielewska

Amelia_Chmielewska_thumbAbsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek wychowanie fizyczne. Jest instruktorem fitness, kulturystyki, spinningu, żeglarstwa i narciarstwa. Certyfikowanym trenerem personalnym, zawodniczką i licencjonowanym trenerem piłki ręcznej z wieloletnim stażem.

Z branżą fitness związana od 2007 roku. Doświadczenie i rozwój zawodowy, poza areną klubów fitness, zapewnia jej własny, obiecujący Klub Sportowy kobiecej piłki ręcznej. Rozwija się i doskonali swoją wiedzę oraz umiejętności zarówno jako zawodniczka, trener, instruktor, manager a także nauczyciel akademicki. To wszystko pozwala jej na wszechstronne i maksymalnie zindywidualizowane podejście do klienta, doskonała metoda w motywowaniu ich do pracy nad sobą i poprawy sprawności. Metody pracy to głównie trening funkcjonalny z wykorzystaniem metod tj.: TRX czy nowatorski EMS.

Dobrą zabawę i efekt przyjemnego zmęczenia wysiłkiem fizycznym, pod okiem Amelii, zapewnia też trening z zastosowaniem kettlebelts.

Sport to jej pasja i praca. Założycielka Studia SOFiT :)

Motto: "Póki walczysz jesteś zwycięzcą"

© 2020 Sofit Studio
Created by E-surf