Dietetyka

Nie ma wątpliwości, że sposób odżywiania wpływa na jakość naszego życia. Nasi dietetycy i konsultanci ds. żywienia pomogą w odnalezieniu błędów żywieniowych oraz sprecyzowaniu nowych celów żywieniowych, w oparciu o indywidualne wymagania.
Dieta to nie 4-tygodniowy jadłospis, to zmiana nawyków żywieniowych na całe życie. I to właśnie do tego będą namawiali nasi specjaliści. Zapewniamy, że będzie smacznie i zdrowo. Jadłospisy przygotowywane przez naszych specjalistów są w pełni spersonalizowane i zbilansowane pod kątem celu, trybu życia, upodobań, alergii pokarmowych, zawartości witamin i składników mineralnych produktów a także występowania chorób lub pewnych ograniczeń.

Specjaliści przeprowadzają konsultacje żywieniowe i wspólnie z Państwem ustaląją cel,. Podczas konsultacji dietetycznej przeprowadzą też analizę składu ciała i dokonają pomiarów. Ponadto podczas kontrolnych konsultacji sprawdzą postęp w drodze do osiągniecia celu i postarają się dostosować jadłospis i aktywność fizyczną dla jak najlepszych efektów.

© 2021 Sofit Studio
Created by E-surf